Rekonektivní léčení Marta Pšeničková

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Rekonektivní léčení


Reconnective Healing
®  

Rekonektivní  léčení  je  fenoménem  ve  světě  léčení ! ! !   

N O V I N K A   ! ! !
                    

Celý svět se zabývá výzkumem této frekvence z Vesmíru,která léčí naše tělo. !!!

Rekonektivní léčení  vyvolalo ze strany špičkových doktorů a výzkumníků velký zájem a zajímají se o neobyčejná uzdravení o kterých mluví pacienti z celého světa.Rekonektivní léčení je zcela nový, vědecky ověřený a jedinečný způsob léčení, který je zde na planetě Zemi poprvé. Svým dosahem a formou převyšuje jakékoliv způsoby energetického léčení. Toto léčení jde za hranici našich pěti smyslů a spojuje člověka s dosud neznámou energií. Průkopníkem této metody je Dr. Eric Pearl. Z celého světa přicházejí hlášení o vyléčených z vážných nemocí  jako je např. rakovina, nemoci související s AIDS, epilepsie, syndrom chronické únavy, roztroušené sklerózy, revmatizmu a osteoartritidy, mozkové obrny, mentální poruchy, emocionální postižení a mnoho dalších onemocnění.Co je Rekonektivní léčení?


Je to vlastně přenos energie, světla a informací.
Rekonektivní léčení je frekvence, kdy během léčení dostává organismus elektromagnetické vibrace, které upravují poškozené části organismu, upravují imunitní systém i genetický kód. Tím budete vyladěni na vyšší frekvenci, která s sebou přináší světlo, energii a informace. Tělo se postupně dostává do harmonie a rovnováhy a tím nastává postupné uzdravení, které léčí tělo, mysl i ducha.
Vždy dojde k přenosu léčivé energie a transformačním změnám. Někdy může dojít k okamžitému uzdravení, někdy zase trvá déle, než se léčení projeví, ale každopádně vždy dojde k pozitivní změně zdravotního stavu. Energie totiž ve vašem těle zůstává a celý proces uzdravování probíhá mnohem déle, ať už si to uvědomujete, nebo ne. Rekonektivní léčení je absolutně bez rizika a vedlejších účinků nebo poškození a zaručuje maximální bezpečnost !!!
Rekonektivní léčení je Božský dar z Vesmíru a tento léčivý dárek by si měl dopřát a vyzkoušet každý. Energie sama si vyhledá oblast ve vašem těle a tam začne opravovat a působit.
Energetické působení probíhá bezdotykově.

Pro lepší představu jak toto léčení probíhá, doporučuji shlédnout video na těchto stránkách.
Videoukázka z léčení


Moje  zásady  Rekonektivního  léčení ! ! !
 1)  Mám úctu  k  lékařům !
 2)  Nezakazuji  kontakt  s  lékařem !
 3)  Nezakazuji  a  ani nerozhoduji  o  užívání  předepsaných  léků !
 4)  Neurčuji  diagnózu !
 5)  Neopouštím  klienta !
 6)  Nehodnotím odbornost jiných, kteří se zabývají  Rekonektivním léčením !


Cena za moje služby:
1 hodina působení: 1 200 Kč - za Rekonektivní léčení
30 minut působení:    600 Kč - za Rekonektivní léčení

Rekonektivní léčení na dálku:
30 minut působení: 600 Kč

Můj účet  Fio banka Bú :  2200082257/2010Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky