Rekonektivní léčení Marta Pšeničková

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Reconnection ®


Reconnection
®Co je Reconnection?
pochází z anglického slova
Reconnet - napojit, navázat spojení

Je to záměr, návázat nové spojení nebo-li napojit naše meridianové linie (energetické cesty) našeho těla na linii planetární mřížky (energetickými body) naší planety Země, které ještě pokračují mimo planetu Zemi a spojují nás s celým Vesmírem. Je to tedy napojování na Vesmír.
Kdysi dávno jsme byli napojeni našimi energetickými cestami na síť polí, které obkružují naši planetu, ale ztratili jsme tuto schopnost (došlo k přerušení těchto čar) a lidé ztratili propojení s Vesmírem, vyjímaje pouze zbytkové připojení.
Reconnection nám umožňuje spojit  energetické body s touto sítí a přináší nám nové spojení, která  umožní mít zase přístup k těmto frekvencím. Nové frekvence nás posunou dál v našem vývoji a léčení.

The Reconnection  ®
(osobní Reconnection)


The Reconnection (osobní Reconnection) probíhá jako rituál prováděný kvalifikovaným praktikem, kde dochází k aktivaci těchto speciálních drah a přinese Vám nová energetická a vibrační spojení, která Vám umožní mít úplný přístup k vyšším a silnějším frekvencím nebo-li napojování nových axiatonálních drah. Provádí se ve dvou sezeních, většinou ve dvou po sobě jdoucích dnech. Mezi nimi musí uplynout  jedna noc, maximálně 2-3 noci. Každé sezení trvá přibližně mezi 45 minutami až jednou  hodinou. Cena v České republice je vždy 333 amerických dolarů a je u všech praktiků stejná. Platba u mě probíhá předem.

Cena je 333 dolarů dle aktuálního kursu (za oba následující dny).Rekonektivní léčení - Reconnective Healing ®


Rekonektivní léčení je zcela nový, vědecky ověřený a jedinečný způsob léčení, který je zde na planetě Zemi poprvé. Svým dosahem a formou převyšuje jakékoliv způsoby energetického léčení. Toto léčení jde za hranici našich pěti smyslů a spojuje člověka s dosud neznámou energií. Průkopníkem této metody je Dr. Eric Pearl. Z celého světa přicházejí hlášení o vyléčených z vážných nemocí  jako je : rakovina, nemoci související s AIDS, epilepsie, syndrom chronické únavy, roztroušené sklerózy, revmatizmu a osteoartritidy, mozkové obrny, mentální poruchy, emocionální postižení a mnoho dalších onemocnění.Co je Rekonektivní léčení?


Je to přenos energie, světla a informací.
Rekonektivní léčení je frekvence, kdy během léčení dostává organismus elektromagnetické vibrace, které upravují poškozené části organismu, upravují imunitní systém i genetický kód. Tím budete vyladěni na vyšší frekvenci, která nám přináší do těla světlo, energii a informace. Tím nastává postupné uzdravení, které léčí tělo, mysl i ducha.Tělo se dostává postupně do rovnováhy a harmonie.
Vždy dojde k přenosu léčivé energie a transformačním změnám. Někdy může dojít k okamžitému uzdravení, někdy zase trvá déle, než se léčení projeví, ale každopádně vždy dojde k pozitivní změně zdravotního stavu. Energie totiž v těle zůstává a celý proces probíhá mnohem déle, ať už si to uvědomujeme, nebo ne. Léčení je bez rizika a bez vedlejších účinků nebo poškození a zaručuje maximální bezpečnost !
Energetické působení probíhá bezdotykově.Pro lepší představu jak toto léčení probíhá doporučuji shlédnout video na těchto stránkách.
Videoukázka z léčení


Informace o sezení

Sezení trvá 60 minut (popř. 30minut).

Oblečení: oblečte se pohodlně, budete ležet oblečeni na lehátku bez obuvi, na zádech a  se zavřenýma očima. Pokud máte potíže ležet na zádech, vyjdu Vám vstříc a zvolíme pro Vás přijatelnější polohu.


Vůně: na terapii choďte bez použití parfémů a uměle přidaných vůní.

Šperky: si můžete ponechat na sobě.

Mobilní telefon: prosím vypněte.

Pokyny: potom jednoduše zavřete oči a staňte se pozorovatelem. Váš organismus dostává během léčení elektromagnetické vibrace a budete vyladěni na vyšší frekvenci, která upravuje poškozené části organismu, imunitní systém a genetický kód. Dostanete se do transsenzorického stavu, který zpřístupní léčivým frekvencím možnost léčit Vaše tělo. Frekvence, která přináší světlo, energii a informace.

Energie: ve Vás zůstává ještě dlouho poté, co jste odešli.

Nemoc: energie si sama vyhledá oblast, která je pro Vás nejdůležitější a tam hned začne působit. Problém může nastat v tom, že to co chceme vyléčit, nemusí odpovídat tomu, co ve skutečnosti potřebujete. Vesmír Vám vždy doručí to co je pro Vás nejdůležitější !!!


Rekonektivní léčení: je bez rizika a nemá vedlejší účinky a zaručuje absolutní bezpečnost !

Projevy: obvykle může docházet k fyzickým reakcím jako je kmitání víček, polykání, zívání, kručení v žaludku, pohyb prstů, celých končetin, hlavy a případně celého těla. Někdo má pocit, že se mu smršťují nebo natahují kosti, že se ho někdo dotýká a jiní zase cítí líbezné vůně. Tyto příznaky jsou pouze průvodním projevem, ale také se může stát, že někdo necítí vůbec nic, ale i tak dochází k přenosu energie a probíhajícího spojení. Napojení na léčivé frekvence proběhne vždy a energie sama si vyhledá oblast, která je pro Vás v danou chvíli nejdůležitější a tam sama začne  působit bez ohledu na to, s čím jste přišli. Každá zkušenost s Rekonektivním léčením je jedinečná a nezapomenutelná. Pocítíte pocit blaha, vyrovnanosti a spokojenosti.


Cena za moje služby:
1 hodina působení: 1 200 Kč - za Rekonektivní léčení
30 minut působení:    600 Kč - za Rekonektivní léčení

.

.Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky