Rekonektivní léčení Marta Pšeničková

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Dr. Eric Pearl


Se sídlem v Los Angeles vyvolal zakladatel Eric Pearl velký zájem ze strany špičkových lékařů a výzkumníků po celém světě včetně jedné z nejlepších nemocnic ve Spojených státech, Level 1 Trauma Institute, Spinal Cord Injury Center a University School of Medicine.
Ještě předtím, než se náhle objevily jeho netradiční léčitelské schopnosti, měl Eric po 12 let vysoce úspěšnou chiropraktickou praxi. V srpnu 1993 zjistil, že byl požehnán velmi neobvyklým „darem.“ Po 12-ti letech tradiční chiropraxe se náhle stal léčivým prostředkem jiného druhu: vodičem, přes který plynou léčivé energie.
I když je Eric příliš zaměstnán cestováním, než aby byl schopen si i nadále udržet svoji praxi, na jeho seminářích a soukromých sezeních se neustále potvrzuje, že jeho „dar“ pomáhá lidem s různorodostí vážných onemocnění včetně zhoubných nádorů, nemocí souvisejících s AIDS, syndromem chronické únavy, porodních defektů a deformací kostí.
Eric získal titul Doktor Chiropraxe na Cleveland Chiropractic College v Los Angeles. Během 80. a 90. let vedl jedno z největších chiropraktických center v L.A. Často byl nazýván „Chiropraktikem z hvězd“, získal si pověst vysoce úspěšného a populárního doktora. Zatímco studoval pod takovými mistry, jako jsou Dr. Virgil Chrane a Dr. Carl Cleveland, sr., byl Eric Pearl jedním z několika málo praktiků, kteří vedle standartního chiropraktického přístupu zapracovali navíc i čisté, původní a skoro ztracené techniky.
V neformálním i klinickém prostředí se pacienti (a lékaři!) stali svědky výsledků těchto léčení, která se objevovala skrze Erica, když
NAD NIMI JEDNODUŠE DRŽEL SVÉ RUCE.

Videoukázka z léčení

Zdroj: www.thereconnection.comVíce info: www.thereconnection.com nebo kniha Reconnection-návrat k léčivé energii, Dr.Eric Pearl (nakladatelství Pragma)


Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky