Rekonektivní léčení Marta Pšeničková

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Informace o sezení


Informace o sezení
Rekonektivní léčení

Terapie je bezkontaktní.

Sezení: trvá 60 minut(30 minut)

Oblečení: oblečte se pohodlně, budete ležet oblečeni na lehátku bez obuvi, na zádech a  se zavřenýma očima. Pokud máte potíže ležet na zádech, vyjdu Vám vstříc a zvolíme pro Vás přijatelnější polohu.


Vůně: na terapii choďte bez použití parfémů a uměle přidaných vůní.

Šperky: si můžete ponechat na sobě.

Mobilní telefon: prosím vypněte.

Pokyny: potom jednoduše zavřete oči a staňte se pozorovatelem. Váš organismus dostává během léčení elektromagnetické vibrace a budete vyladěni na vyšší frekvenci, která upravuje poškozené části organismu, imunitní systém a genetický kód. Dostanete se do transsenzorického stavu, který zpřístupní léčivým frekvencím možnost léčit Vaše tělo. Frekvence, která přináší světlo, energii a informace.

Energie: ve Vás zůstává ještě dlouho po té co jste odešli.

Nemoc: energie si sama vyhledá oblast, která je pro Vás nejdůležitější a tam hned začne působit. Problém může nastat v tom, že to co chceme vyléčit, nemusí odpovídat tomu, co ve skutečnosti potřebujete. Vesmír Vám vždy doručí to co je pro Vás nejdůležitější !!!


Rekonektivní léčení: je bez rizika a nemá vedlejší účinky a zaručuje absolutní bezpečnost.

Projevy: obvykle může docházet k fyzickým reakcím, jako je kmitání víček, polykání, zívání, kručení v žaludku, pohyb prstů, celých končetin, hlavy a případně celého těla. Někdo má pocit, že se mu smršťují nebo natahují kosti, že se ho někdo dotýká a jiní zase cítí líbezné vůně. Tyto příznaky jsou pouze průvodním projevem, ale také se může stát, že někdo necítí vůbec nic, ale i tak dochází k přenosu energie a probíhajícího spojení. Napojení na léčivé frekvence proběhne vždy a energie sama si vyhledá oblast, která je pro Vás v danou chvíli nejdůležitější a tam sama začne  působit bez ohledu na to, s čím jste přišli. Každá zkušenost s Rekonektivním léčením je jedinečná a nezapomenutelná. Pocítíte pocit blaha, vyrovnanosti a spokojenosti.


Cena za moje služby:
1hodina působení: 1 200 Kč - za Rekonektivní léčení
30 minut působení: 600 Kč - za Rekonektivní léčeníNávrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky