Rekonektivní léčení Marta Pšeničková

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Léčení na dálku


Rekonektivní léčení na dálku.

Ptáte se, funguje to !?
ANO funguje a můžete se o tom přesvědčit.Pomocí těchto frekvencí lze léčit i na dálku.


Rekonektivní léčení je Božský dárek z Vesmíru a tento dárek by si měl dopřát a vyzkoušet každý. Tato nová energie s sebou přináší nové světlo a informace do vašeho těla a je dostupná všem, kteří ji chtějí. Dopřejte si  a vyzkoušejte tyto léčivé frekvence, které umožňují léčení vašeho těla. Stačí jen, když máte tu vůli a jste rozhodnuti něco ve svém životě změnit, nebo se sebou něco udělat.
Tato nová frekvence umožňuje léčení vašeho těla na
FYZICKÉ, MENTÁLNÍ a EMOCIONÁLNÍ úrovni a tím se vaše  tělo se dostává do harmonie a rovnováhy. Energie sama si vyhledá oblast (místo na vašem těle), kde je zapotřebí dodat energii a tam začne  hned opravovat a působit. Moje výsledky s těmito frekvencemi jsou velmi dobré  a ohlasy spokojených klientů mluví za vše.

Pokyny k léčbě na dálku:

Léčení potrvá 30 minut.

Po předchozí domluvě se spolu domluvíme na určitém dni a čase.
V den, kdy budete moci přijímat léčení by bylo dobré, aby Jste byli v naprostém klidu a nikdo Vás nerušil. Lehnete si na lůžko, ruce budete mít podél těla s dlaněmi otočenými nahoru a naprosto se uvolníte. Potom zavřete oči a budete pozorovat svoje tělo. Pozorujte každý vjem, který přichází a staňte se tak sám sobě pozorovatelem. Může to být lehké mravenčení v končetinách, nebo můžete cítit teplo uprostřed dlaní. Někdy můžete naopak cítit i občasné píchnutí a krátkodobou bolest na určitém místě svého těla. Je to reakce vašeho těla na léčbu a vaše tělo se opravuje. Je to v naprostém pořádku a děje se tak proto, protože léčivá frekvence prostupuje vaším tělem a vy se postupně dostáváte do harmonie a rovnováhy. Léčení nastává vždy a energie sama si vyhledá oblast ve vašem těle, kde začne působit. Rekonektivní léčení je nezapomenutelný zážitek a proto po celou dobu přijímání těchto frekvencí by bylo dobré, aby Jste nespali. Sami sebe by Jste tak ochudili o zážitky všech vjemů, které přicházejí jako informace do vašeho těla. Naopak pokud usnete, budete spát velmi hlubokým spánkem a vaše tělo se léčí i tak a energie ve Vás ještě dlouho bude působit. Pro lepší vnímavost těchto léčivých frekvencí doporučuji se nepřikrývat. Pokud by Vám byla zima, tak se samozřejmě  přikryjte.


Cena za moje služby:
30 minut působení: 600 Kč

Kontaktujte mě :
na tel. : 603 815 705
e-mail: marta-psenickova@seznam.cz

Můj účet  Fio banka Bú :  2200082257/2010        

..
.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky