Rekonektivní léčení Marta Pšeničková

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

O mně

Marta Pšeničková

Praktik Rekonektivního léčení

Praktik III.stupně
Kontakt zdeJmenuji se Marta Pšeničková, jsem z Mostu a narodila jsem se ve znamení Lva. Můj zájem o alternativní medicínu pramenil již od dětství. Moje babička byla známá léčitelka a bylinkářka. Chodily za ní spousty lidí, kterým pomáhala od nemocí. Míchala jim různé čaje a odečítala bradavice.
Celý můj život byl naplněn prací, hlavně starostmi s podnikáním a péčí o rodinu, až se můj imunitní systém jednoho dne zhroutil. Přišla stálá únava, nespavost a na obličeji a rukách se mi objevil ekzém. Protože již babička není mezi živými, tak jsem se začala o alternativní medicínu zajímat i já. Jako první jsem se začala učit Silvovu metodu, potom přišly na řadu kurzy Reiki. Dosáhla jsem mistrovského titulu se stupněm III B (učitel) a zasvěcením v Thajsku a absolvovala jsem i kurs Qi gongu. Neustále jsem cvičila, zvyšovala  citlivost v rukách, meditovala a při hledání na internetu, abych se ve všem zdokonalila, jsem narazila na Rekonektivní léčení. Objednala jsem si  knihu, kterou napsal
Dr. Eric Pearl "Uzdravte druhé, uzdravte sebe", kterou jsem přečetla jedním dechem. Dr. Eric Pearl je také  průkopníkem této metody a  v součastnosti pořádá přednášky a semináře  a jedna z nich se měla konat v  Praze. Přihlásila jsem se na seminář  a absolvovala jsem semináře I.+II. a III. a dnes jsem kvalifikovaným praktikem. Díky Rekonektivnímu léčení se klienti  začali pod mými rukami uzdravovat a vždy došlo k výraznému zlepšení jejich zdravotního stavu. Moje výsledky s těmito frekvencemi jsou velmi dobré a ohlasy spokojených klientů mluví za vše.


Tak vítejte na mých stránkách.

Marta Pšeničková
 

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky